DEMETER 2020

DEMETER 2020-1.online výstava oviec a kôz. Od dnes budeme postupne zverejňovať videá plemien oviec a kôz. Dnes sa malo podľa pôvodného plánu konať slávnostné ukončenie sezóny. Na youtube Zväzu chovateľov oviec a kôz vám postupne prinesieme videá plemien. Dnes prvé tri plemená-anglonubijská koza,berrichon du cher,biela koza krátkosrstá.
YOUTUBE KANÁL ZCHOK- https://youtube.com/channel/UC8RtD4vusV_2YlDtVvlHOWQ
Prezentácie:
Príhovor – predseda ZCHOK na Slovensku-družstvo Ing. Igor Nemčok- bude uverejnený na youtube ZCHOK
Oceňovanie víťazných chovateľov TOP – Ing. Július Šutý
Aktuálna situácia v chove oviec a kôz a jeho perspektíva do budúcna- Ing. Martin Nevolný generálny riaditeľ sekcie poľnohospodárstva,Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR
Aktuálny zdravotný stav a zdravotná bezpečnosť ovčích a kozích produktov- Prof. MVDr. Jozef Bíreš, DrSc., ústredný riaditeľ Štátnej veterinárnej a potravinovej správy SR
Aktuálna situácia v chove oviec a kôz a dosiahnuté výsledky KÚ za rok 2020- Ing. Péter Görözdi – riaditeľ Plemenárskych služieb SR, š.p.
Efektívny výkrm jatočných jahniat, Michal Alexik, NTR Nutrition
Oceňovanie súťaže NAJ Slovenský chov – Ing.Ján Huba – bude uverejnený na youtube ZCHOK

Inzertné a diskusné fórum

Chcete sa dozvedieť aktuálne trendy v chove, poradiť sa s ostatnými chovateľmi, predať alebo nakúpiť, či nájsť si prácu? Vyskúšajte našu novú sekciu diskusia.

zlata-ovca-koza

Chcete dostávať viac za svoje výrobky? Odlíšte sa od ostatných a preukážte vyššiu kvalitu! Tu nájdete zoznam všetkých certifikovaných subjektov.

haccp-img

Príručky pre spracovateľov mlieka úspešne používané od roku 2006.

plemenna-kniha

Výzva plemenná kniha

© 2017 Zväz chovateľov oviec a kôz | RSS feed | Web od Foxili