Smútočné oznámenie.

Vo veku 77 rokov zomrel v piatok 1.9.2023 po krátkej a ťažkej chorobe prvý výkonný riaditeľ Zväzu chovateľov oviec a kôz na Slovensku Ing. Ondrej Duraj.
Narodil sa 16. marca 1946 v obci Šumiac pod Kráľovou hoľou. Tu prežil detstvo a mladosť. Po absolvovaní Základnej školy v Šumiaci odišiel študovať na Gymnázium do Banskej Bystrice. V roku 1964 začal študovať na Prevádzkovo-ekonomickej fakulte Vysokej školy poľnohospodárskej v Nitre, kde svoje štúdium úspešne ukončil v roku 1969 inžinierskym titulom.
Svoje poznatky zúročil vo svojej práci na JRD Dolná Mičiná, Okresnej poľnohospodárskej správe BB, JRD Kráľová a na Zväze chovateľov oviec a kôz v Banskej Bystrici odkiaľ odišiel do zaslúženého dôchodku.
Česť jeho pamiatke.

rpt

Inzertné a diskusné fórum

Chcete sa dozvedieť aktuálne trendy v chove, poradiť sa s ostatnými chovateľmi, predať alebo nakúpiť, či nájsť si prácu? Vyskúšajte našu novú sekciu diskusia.

zlata-ovca-koza

Chcete dostávať viac za svoje výrobky? Odlíšte sa od ostatných a preukážte vyššiu kvalitu! Tu nájdete zoznam všetkých certifikovaných subjektov.

haccp-img

Príručky pre spracovateľov mlieka úspešne používané od roku 2006.

plemenna-kniha

Výzva plemenná kniha

© 2024 Zväz chovateľov oviec a kôz | RSS feed | Web od Foxili