ZCHOK chce pomôcť s predajom jahniat!

Vážení chovatelia,
Zástupcovia Zväzu chovateľov oviec a kôz absolvovali niekoľko rokovaní so záujemcami o výkup jahniat. Témou rokovaní bol odbyt jahniat tzv.veľkonočných, ale aj ťažkých jahniat určených prioritne pre projekt „Zlaté jahňa 100% slovenské“ na predaj do slovenských reťazcov. Na základe toho vás žiadame o koordináciu jednotlivých krokov so Zväzom chovateľov oviec a kôz, aby sme predišli nekalým obchodným praktikám pri nákupe jahniat a dosiahli stanovenie čo najlepšej výkupnej ceny jahniat už v týchto dňoch. Zväz chovateľov oviec a kôz zakladá odbytovú organizáciu, ktorej cieľom bude dohodnúť čo najlepšiu cenu s výkupcami. Pre podrobnosti o cenách a možnostiach predaja jahniat nás neváhajte kontaktovať- Ing.Reľovský Slavomír-0905406284, relovsky@zchok.sk .

Inzertné a diskusné fórum

Chcete sa dozvedieť aktuálne trendy v chove, poradiť sa s ostatnými chovateľmi, predať alebo nakúpiť, či nájsť si prácu? Vyskúšajte našu novú sekciu diskusia.

zlata-ovca-koza

Chcete dostávať viac za svoje výrobky? Odlíšte sa od ostatných a preukážte vyššiu kvalitu! Tu nájdete zoznam všetkých certifikovaných subjektov.

haccp-img

Príručky pre spracovateľov mlieka úspešne používané od roku 2006.

plemenna-kniha

Výzva plemenná kniha

© 2017 Zväz chovateľov oviec a kôz | RSS feed | Web od Foxili